Knihy 

 


V nabídce mám knihy vydané panem Robertem E. Detzlerem a také knihy, o kterých si myslím, že jsou velmi přínosné pro osobní a pozitivní růst.

Cesta ke svobodě + CD


Nakladatel : ANAG 9/2005, pevná vaz. B4 + CD, 152 str 
Autor : R. E. Detzler

 

POPIS:
Spiritual Response Therapy (SRT) pracuje se záznamy naší duše, v nichž hledá a čistí disharmonické programy z tohoto a minulých životů. Autor publikace Robert E. Detzler je zkušeným učitelem, poradcem a duchovním. Přednáší a pořádá semináře metody SRT po celých Spojených státech i v ostatních zemích světa. Pomocí CESTY KE SVOBODĚ, Sítě vaší mysli, vás naučí pracovat na obnově svého mentálního, emocionálního a fyzického zdraví. S touto metodou můžete také pomáhat rodině, přátelům a dalším lidem, kteří by chtěli výrazně změnit svůj život k lepšímu.

Cena: už nejsou, jediná možnost je z druhé ruky


Osvobození duše


Nakladatel : ANAG 9/2003, pevná vaz. B4, 232 str. 
Autor : R. E. Detzler

 

 

POPIS:

Osvobození duše učí duchovní metodu, která užívá univerzální energie k léčení traumat minulých životů a podvědomých bloků. Okamžité vyléčení je důkazem naší vlastní božské schopnosti léčit sami sebe.

 Cena: už nejsou, jediná možnost je z druhé ruky

 

Duchovní léčení - 2. rozšířené vydání

 

Nakladatel : ANAG 3/2009, kroužk. vaz. B4, 242 str. 
Autor : Robert E. Detzler

 

 

POPIS:

V této knize naleznete jednoduchý a praktický způsob práce s našimi duchovními pomocníky, postup, jak pro sebe najít nejvhodnější léčení, i sérii obrazců k aplikování léčivé energie. Obrazce autor vytvořil podle instrukcí svých pomocníků z nejvyšších duchovních rovin. Jejich podstatou jsou vibrace, s jejichž pomocí můžete své tělo přeladit z disharmonie nemoci na harmonické vibrace zdraví. Jejich pozitivní účinky vyzkoušelo již mnoho lidí ještě předtím, než byla tato kniha dokončena. Rozšířené vydání obsahuje kolem čtyřiceti nových vzorů k aplikování léčebné energie.

Cena: už nejsou, jediná možnost je z druhé ruky

 

Jak si správně přát - 7 pravidel, jak uskutečnit své sny

 

Nakladatel : ANAG 3/2008, vázaná, 160 str. 
Autor : P. Franckh

 

 

POPIS:

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že může každý získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, které se v Německu prodalo během dvou let na 100 000 kusů, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu.

Cena: 199,- Kč


Přejte si jednoduše, ale úspěšně!

 

Nakladatel : ANAG 4/2009, váz., 176 str. 
Autor : P. Franckh

 

 

POPIS:
Kniha "Přejte si jednoduše, ale úspěšně!" je pokračováním Pierrovy nejprodávanější knihy "Jak si správně přát". V této nové knize autor ukazuje, jak se i opravdu velká přání mohou plnit, jaké jsou běžné chyby při přání si a jak se jich vyvarovat. Navíc jsou přidány příběhy lidí, kteří si úspěšně přáli zdánlivě nemožné. Pierre Franckh odpovídá na často kladené otázky, podává praktické rady a navrhuje nejlepší formulace, jakými si přát. Autor píše rovněž o svých velmi osobních zkušenostech a právě tak také o tom, jakými slovy si přál svou ženu, svůj dům, peníze a úspěšnou kariéru. Tato kniha je zajímavá pro všechny, kdo si chtějí něco přát, ale neví jak na to. A všichni, kdo už jsou přáním si zaměstnáni, zjistí, že je kniha jedinečnou podporou k tomu, aby dosáhli toho, v co doufají.

Cena: 219,- Kč


Prostě si přejte, a to s lehkostí

Prostě si přejte - a to s lehkostí


Nakladatel : ANAG, vyjde ve IV. čtvrtletí 2009, váz., 176 str. 
Autor : P. Franckh

 

 

POPIS:
Jeden z nejúspěšnějších autorů Pierre Franckh nás podporuje v láskyplném způsobu, jak se zbavit starých přesvědčení (vzorů), aby se i vaše nejtajnější přání mohla stát skutečností. Ve své další knize "Prostě si přejte - ale bez námahy" se zabývá problematikou peněz, zdraví a práce. Samozřejmě jsou v knize uvedeny i mnohé dojemné a zábavné příběhy nadšených "přejících". K těmto příběhům Pierre Franckh přidává cenné rady a odhaluje nejlepší "přací" formulace, aby se mohly splnit všechny vaše sny. Pozor! Knihy od Pierra Franckha mohou změnit váš život!

Cena: 229,- Kč


Pravidla pro štastnou lásku 

Pravidla pro šťastnou lásku


Nakladatel : ANAG, váz., cca 192 str. 
Autor : P. Franckh

 

 

POPIS:
Muž snů hledá ženu snů ... aby žili šťastně a spokojeně... Realita však většinou vypadá jinak. Co tedy můžeme dělat, aby partnerství vedlo k nalezení štěstí - a je to vůbec možné? Pierre Frankch jasně ukazuje, že to možné je. Pro něj je snaha o nalezení plnohodnotného vztahu vždy prvořadá. V knize popsaná pravidla, která by měla čtenáře dovést k nalezení štěstí, nemají daleko k popisu autorova vlastního hledání, chyb a omylů a k tomu, jak se z nich poučil. Tato pravidla jsou jednoduchá, naprosto logická a dají se prakticky použít v normálním životě. Autor čtenářům přináší nový pohled na vztah a navrací jej k jeho podstatě, a to aby touha po vysněném partnerovi nezůstala jen přáním.

Cena: 229,- Kč

 

Zákon rezonance

Zákon rezonance


Nakladatel : ANAG, vyjde v I. čtvrtletí 2010, váz., cca 208 str. 
Autor : P. Franckh

 

POPIS:

1. vydání. Toužíte po mnoha šťastných okamžicích, ale ony se stále zdají být naprosto nedosažitelnými? Chcete sdílet nekonečnou hojnost vesmíru a být na něj naladění? Nyní nadešel čas, abyste objevili jednu z pravd - tajemství života: Do svého života můžete přitáhnout pouze to, s čím jste v rezonanci - to, co vibruje na stejné energetické rovině jako vy. Jakákoliv vaše myšlenka se zmaterializuje a bude vyzkoušena smysly: myšlenky o kráse a bohatství stejně jako myšlenky o špatnosti a negativitě. Bez výjimek. Zákon rezonance funguje všude a v každé situaci. Pierre Franckh ukazuje na mnoha příkladech a příbězích, jak můžete efektivně a také hravě dojít k osvícení s tím, co si vaše srdce přeje. 

Cena: 279,- Kč


 

Zdraví díky odkyselení

Zdraví díky odkyselení


Nakladatel : Šafrátová, váz., 238 str. 
Autor : Peter Jentschura, Josef Lohkämper

 

 

POPIS:

Až si tuto knihu přečtete, budete se na své tělo dívat poněkud jinýma očima než doposud, na každého jedince budete nahlížet již s nově nabytými znalostmi. Zprostředkovává ohromující a zcela nové poznatky. Dozvíte se, že mnohé civilizační nemoci jsou následky chybného chování lidí a tyto chyby dělá člověk sám, a ne jeho tělo, orgány a buňky.

Kohopak by nezajímaly otázky: Co je to stárnutí? Co je požitek? Proč ženy trpí celulitidou? Proč vypadávají mužům vlasy? K čemu dochází v procesu látkové výměny žen v období menopauzy? Jaká je podstata a příčina moderních civilizačních nemocí? Co je to zdraví? Co je to nemoc? Jak si zachovám své tělo zdravé a krásné? Jak se zbavím usazenin škodlivých látek a jak mohu neutralizovat škodlivé kyseliny? Jak se mohu v období těhotenství vyvarovat ztráty zubů, vypadávání vlasů, těhotenských strií, akné nebo hemeroidů? Jak mohu remineralizovat vyprázdněné zásoby minerálních látek v pokožce, v chrupu, nehtech, kostech, cévách atd.?

Všechny tyto otázky byly přes 20 let předmětem výzkumu obou autorů.

P. Jentschurovi a J. Lohkämperovi se podařilo vyvinout zcela nový systém odstranění škodlivin z organismu - odstruskování. Tento systém očisty probíhá ve 3 krocích: rozpuštění škodlivin, neutralizace a následné vyloučení jedů a kyselin přes pokožku.

S touto třístupňovou metodou se může každý člověk ozdravit a zbavit škodlivých usazenin bez komplikací, bez počátečního zhoršení, bez léčebné krize a reakční fáze.

Tato kniha pohlíží na nemoc a na zdraví ze zcela nové perspektivy a předkládá k veřejné diskuzi nový pojem civilizatóza. Čtenář zde pozná moderní civilizační nemoci z hlediska tří skupin strukturálních poškození, usazování a vylučování. Předkládaná publikace zároveň nabízí nový pohled na proces léčení a uzdravování. Jedná se o epochální průlom v oblasti zdraví člověka. 

Autoři kladou důraz na to, že každá kapitola je uzavřená, takže můžete číst samostatně téma, které vás zajímá.

Cena: 349,- Kč

 

Veškeré zde uvedené knihy je možné si zakoupit na seminářích, nebo touto cestou objednávky emailem.

Ceny za poštovné a balné jsou závsilé na hmotnosti zásilky. 

Ceny za doručení poštovní cestou:


Způsob dodání

Počet knih

Cena

Způsob úhrady

 

 

 

 

Doporučený balík + balné

2 a méně kusů

50,- Kč

předem na účet

Doporučený balík + balné

2 a více kusů

70,- Kč

předem na účet

Doporučený balík + balné

2 a méně kusů

90,- Kč

na dobírku

Doporučený balík + balné

2 a více kusů

110,- Kč

na dobírku

Při objednávce vyšší 2000,- Kč, je poštovné a balné zdarma

V případě dotazů mně kontaktuje telefonicky nebo emailem LPutz@web.de