Kurzy Spiritual Response Therapy - SRT a Spiritual Restructuring - SpR 

Praha 8. - 10.3.2018 SRT I 5500,- Kč SRT I Praha 03/18  
Praha 12. - 14.04.2018 SRT II 5500,- Kč SRT II Praha 04/18  
Cela ČR 19. - 21.4.2018 SRT I 5500,- Kč SRT I Skype  

 

Termín kurzu pro Skype jsou velmi jednoduché pro všechny, poněvadž dostanete skripta předem přes poštu nebo email, podle toho co vam vyhovuje, případně i s kyvadlem a pak v daný termín se sejdeme před obrazovkou.  Seminář probíha uplně stejně jako bychom se setkali osobně, akorat s pohodlí domova, to znamená, že ušetříte za cestu, ubytovaní a stravovaní mimo domov, můžete travit po večerech čas s vašimi blízkými a přesto se naučíte co potřebujete. 

Dále pak samozřejmě poskytují možnost se zdarma zůčastnit opakovacího kurzu osobně v případě, že se rozhodnete pro seminář přes skype.  

Pokud byste k tomu měli jakýkoliv dotaz, tak mě neváhejte kontaktovat na níže uvedene emailové adrese.

Veškere kurzy lze objednat pomocí následujícího on-line formuláře ! Ve sloupci Informace ziskate ke kazdemu kurzu podrobny popis o miste konani a dalsi dulezite informace při kliknutí na slovo info.


Termíny zde stanovené jsou orientační, a závazné až v případě potvrzení. Veškere kurzy a s nimi spojene termíny se mohou měnít. Pokud nedostanete odpověď po odeslání objednávky kurzu ve formuláři uvedeným na této stránce, zavolejte mi prosím na číslo 777556522 nebo mi napište email na lputz@web.de

Podivejte se také na naše stránky o zdraví a vše co k tomu patří na www.jednodusezdravi.cz

Přejí všem hezký den a klid v srdci,

Lukáš Putz

Č. kurzu: *
Pohlaví:
Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Ulice:
Mesto:
PSČ:
Vzkaz:
  * povinné údaje

antispamová ochrana:
kod                
opište kontrolní kód:    

     

Upozornění:

Vaše údaje nebudou předané třetím stranám.
Dbejte na to, že může komunikace E-mailem představovat určité bezpečnostní riziko.  E-Mail může být na cestě na adresu webové stránky Spiritual Response zadržený a přečtený zkušenými uživateli Internetu.  Pokud obdrží provozovatel webových stránkek Spiritual Response od Vás E-mail, tak se předpokládá, že je oprávněn k odpovědí Vaší zprávy.  V opačném případě Vás žádáme o zvážení jiného způsobu komunikace (např.: Poštou, telefonem).