Spiritual Response Therapy a Zdraví 

Při mé práci se Spiritual Response Therapy a Spiritual Restructuring jsem došel k pochopení že je častou příčinou fyzických nemocí a nepohody, také špatný nebo alespoň nevyhovující způsoby stravování.

V naší urychlené době, kdy je málo času a velký stres je pro mnoho lidí druhořadé se zdravě stravovat.  Raději do sebe „hodíme" něco teplého, nebo „zaplácáme" žaludek, jen abychom měli pocit sytosti.  Často však kombinujeme různé druhy potravin, které náš organismus spíše zatěžují, než aby mu prospívaly. 

Proto jsem převedl použití SRT a testování tabulek do praktického využití.  Prostřednictvím tabulek obsahující různé druhy potravin si nyní budete moci vytestovat, které druhy potravy jsou pro nás pro dané období vhodné.

K čemu tento seminář slouží?

Existuje spoustu příčin pro nemoce v našem životě.  Spoustu z nich lze naštěstí vyčistit pomocí SRT a napravit pomoci SpR, nicméně rozhodujeme sami o tom „co si do pusy strčíme".  Máte-li různé nemoce, které se přes čištění opakují, a zdá se že jsou nekonečné, možná nebude příčina v duchovní sféře, ale právě v té fyzické.  Potravinami které se dnes dají běžně koupit si dokážeme báječně obohatit jídelníček, když je však špatně nebo nevhodně kombinujeme, tak nám to může způsobovat potíže. Na tomto semináři se naučíme správného stravování a praktické využití těchto vědomostí v každodenním životě.

Jak řekl jednou jeden moudrý lékař:

„50% toho co jít živí vaše tělo a zbylých 50% vašeho lékaře“

„otec nemoci je vždy nejasný, matkou však bývá většinou strava“

Hippokrat jíž před našim letopočtem pravil to, co se dnes znovu objevuje:

Nechť je jídlo tvým lékem a lék nechť je tvým pokrmem“.

Pokud si přejete vědět, co váš může vyživovat, nebo strávit, tak je tento seminář právě pro vás!

Osobní komentář

Jídlem rosteme, nebo vadneme – záleží na množství a kombinaci

                                                                                                                                              Lukáš Putz

 

Je to krásný příklad našeho každodenního života.  Vezměte si například kytku a okolí, ve kterém má růst.

Když tato kytka poroste na asfaltu, tak nejspíš do několika málo dní uschne a zahyne.

Když tato kytka poroste pod hlínou, pokud jí zahrabete, tak také zahyne.

Když tato kytka bude vystavená neustále některým toxickým látkám, tak sice přežije, ale nikdy nedoroste do její přirozené krásy. Proč? Protože jednoduše musí bojovat o základní věc – PŘEŽITÍ!

Když má ale dostatek zeminy, která je navíc zdravá, pokud má zdravou vodu, zdraví vzduch, a zdraví sluneční svit, předpoklady jsou velké, že

- BUDE ZDRAVÁ – KRÁSNÁ – PLODNÁ –

květina.

 

Tento příklad platí také pro nás a naše fyzické tělo

Co se naučíte?

Na tomto semináři se naučíme další pochopení fungování našeho fyzického těla, včetně jeho vitálních funkcí, a vhodným způsobem kombinování různých druhů potravin.  Dostanete ode mě skripta obsahující vysvětlení vitamínu a minerálů a v čem je vhodné množství daných látek.  Navíc dostanete propracované materiály, díky kterým si dokážete vytestovat různé druhy potravy pro vaše každodenní použití, nebo právě pro zlepšení zdraví.  K tomu všemu se naučíte teorii„správného ne-vaření". 

Na semináři dostanete i novou sadu tabulek speciálně vytvořenou pro tento seminář obsahující:

-          nejrůznější druhy – Ovoce, zeleniny, ořechů a semen

-          tabulky s éterickými oleji

-          tabulky s bylinkami

Tento seminář je vytvořený pro pochopení fungování našeho těla, včetně všech vitamínů, minerálů a jejich funkcí a jak s tím vším prakticky vynakládat v každodenním životě. 

Co na tomto kurzu neočekávat?

Určitě na tomto semináři vás nebudu učit nic o mase a výrobcích živočišného původu.  Naopak vám raději dám impulz k tomu, jak tyto výrobky nahradit.

Informace o kurzu

·                                 Délka kurzu je 2 dny, konající se většinou o víkendech

·                                 Cena kurzu je 3000 Kč

Doporučení ke kurzu

·                                 SRT II stupeň

·                                 Doporučují si na kurz vzít s sebou další euroobaly a šanon z předchozích kurzů.

 

Dodatečná informace:

U tohoto semináře se nejedna o oficiální kurz poskytovaný Americkou Asociací SRA.  Tento seminář byl vytvořen mnou osobně pro lepší a praktičtější využití duchovních dovedností a jejich převedení do každodenního života