SRT online  

Naučte se práci s SRT s pohodlí vašeho domova!

Nyní máte možnost se naučit metodu SRT v online seminářích.  Jste z daleka, nebo nemáte hlídání, případně je pro vás cesta příliš obtížná a finančně náročná?  Naučte se metodu SRT v certifikovaném online semináři. 

Průběh seminaře je stejný, jako když navštívíte seminář osobně, jen s tím rozdílem, že se učíte s pohodlí vašeho domova před počítačem.

Co potřebují, abych se naučil metodu SRT online?

Potřebujete počítač s video kamerou, sluchátka nebo reproduktory pro zvuk a internetové připojení, dostatečně rychlé pro video hovory.  Co se rychlostí týče, doporučuje se internetové přípojení o rychlosti alespoň 2MB/s download, nebo k užívateli a alespoň 500KB/s v uploadu nebo od užívatele.

Video VOIP software Skype, nainstalovaný a patřičně nakonfigurovaný počítač se softwarem. 

Software Skype naleznete pod tímto odkazem - Skype Software

Jak seminář probíhá?

Seminář probíhá stejně jak je uvedeno v popisech kurzu, jenom s tím rozdílem, že vam jsou podklady k semináři zaslané předem a pokud budete chtít, tak vám zašlu rovněž kyvadlo dle vašeho výběru.

Dále si pak domluvíme čas kdy se spojíme přes Skype, případně se můžete zůčastnit online seminářů SRT uvedených na webu v sekci kurzy SRT.

Seminář základního a rovněž pokročilého stupně Spiritual Response Therapy trvá tři dny pro každý kurz.  Během té doby se spojíme přes videotelefonii a pracujeme přesně tak, jako když sedíte na semináři u stolu.  Můžete se ptát na cokoliv co vám není jasné a rovněž na věci, které vás případně zajímají.

Jak probíhá platba?

Platba za seminář probíhá vždy předem na bankovní účet. Vystavím vám fakturu podle vašich údajů a po příjetí platby vám budou zaslané podklady k semináři.  V případě zvolení kyvadla vám samozřejmě pošlu objednané kyvadlo na vaší adresu.

Máte další otázky, čí nápady? Nebo se chcete rovnou přihlásit?

V případě jakýchkoliv otázek týkající se online semináře metody SRT mi napište email na adresu LPutz@web.de nebo mi zavolejte na telefonní číslo 00420 777 556 522

Budu se těšit na vaší účast a do té doby zůstávám s pozdravem,

Lukáš Putz