Spiritual Response Therapy Review 

Často se děje to, že žáci mají obtíže informace zprostředkované v seminářích správně převést do praktického užití každodenního života, a k tomu je tento seminář určený.  Dostanete náhled do dalších praktických možnosti využití SRT a jejich převedení do běžných věcí ve Vašem životě.

Na tomto semináři probereme celý postup SRT, včetně vysvětlení všech tabulek a zopakování všech poznatků ze základního a pokročilého kurzu.  Seznámíte se s nejnovějšími technikami a postupy.

Také probereme podrobně všechny úrovně z tabulky 3 a důležité položky z dalších tabulek.  Naučíme se použití praktických kroku SRT pro každodenní život a další prohloubení, jak zabránit vytváření programů v současnosti.  Naučíme se pomocí rozpoznání překážek praktické čištění všech možných bloků na zdraví, partnerství, prosperitě a další důležité aspekty našeho života.

Dále pak bude možnost si vysvětlit a demonstrovat čištění bloků, programů a překážek v praxi.  Probereme do větší hloubky funkce našeho těla a jak se dají pomocí metody SRT odstranit, včetně kroků, které jsou zapotřebí udělat ve fyzickém životě.

Co dostanete?

Dostanete nejnovější podklady včetně skript, další podrobné informace o rozšířeném materiálu, a především další a hlubší pochopení pro celý systém a jeho praktické využití.

Informace o kurzu

  • Délka kurzu je 2 dny, konající se většinou o víkendech
  • Cena kurzu je 3000 Kč

Doporučení ke kurzu

  • Tento kurz je vhodný pro účastníky, který jíž absolvovali SRT II (pokročilý seminář)
  • Doporučují si na kurz vzít s sebou další euroobaly a šanon, včetně poznámek z předchozích seminářů.

Termíny kurzů naleznete zde

Na kurz mohu přijet kamkoliv, pokud organizátor zajistí 6 a více žáků a prostory. Organizátor má kurz zdarma nebo ve stejné výši odměnu.